חברת ניקיון בירושלים

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים בת"א ובאזור המרכז 

שטיחים נקיים מאבק וכתמים יתרמו ליצירת אווירה חמימה ונעימה, גם בבית וגם במשרד.

בבתים רבים וגם במשרדים ובתי עסקים, בוחרים להשלים את עיצוב הפנים של המקום באמצעות שטיחים מקיר לקיר או שטיחים בודדים. למרות מחירם הגבוה יחסית, אי אפשר לוותר עליהם, מכיוון שהם מוסיפים חמימות ויוצרים אווירה נעימה שאי אפשר להשיג בדרכים אחרות. כדי לשמור על האווירה המיוחדת, חשוב להקפיד על תחזוקה מתאימה של השטיחים ולשמור על ניקיונם. לשם כך מומלץ להיעזר בחברת ניקיון מקצועית.

אי אפשר לנקות לבד שטיחים?

ניקוי שטיחים נשמע כמו משימה פשוטה ואנחנו מיד מדמיינים את המקל אתו חבטו פעם הסבתות שלנו, כדי לנער את הלכלוך והאבק מהשטיחים הביתיים. כמו  כן, אם אנחנו מעסיקים בכל מקרה שירותי עוזרת באופן קבוע, נראה לנו מובן מאליו שזה כולל גם שאיבת אבק מהשטיחים. כל זה נכון והגיוני, אך במקומות עבודה, כשיש אנשים רבים הדורכים על השטיח ולעתים נשפך משקה או נוצרים כתמים מסיבות אחרות, הניקוי עלול להיות מורכב יותר. גם בשטיחים ביתיים עלולים להיווצר כתמים עיקשים שאינם יורדים בשיטת הניקוי הרגילה, במיוחד אם יש ילדים קטנים. לכן, בפועל, לא מספיק רק לשאוב את השטיח או לחבוט בו, אלא יש צורך בשירותי ניקיון מיוחדים מחברה טובה, בעלת ידע בניקוי מקצועי וניסיון עם כל סוגי השטיחים.
חשוב לדעת שכאשר חברה מקצועית מוזמנת להגיע לניקוי שטיחים, היא מבצעת את הניקיון בצורה הדרגתית, במספר שלבים וזה יכול לקחת מעט זמן, אך אם רוצים שהניקיון יהיה יסודי וברמה גבוהה, אי אפשר לדלג על שום שלב. בשלב הראשון החברה תשאב את האבק והלכלוך מהשטיחים באמצעות שואב אבק עצמתי. בשלב השני החברה תקרצף את השטיחים באמצעות מכונה מיוחדת ובשילוב חומרי ניקוי מתאימים. השלב השלישי והאחרון הוא ניקוי השטיחים עם שואב מים חזק. כדי לבצע את כל השלבים הללו, יש צורך גם בצוות עובדים מנוסה, היודע כיצד להפעיל את המכשירים ובאילו חומרים להשתמש ומתי, וגם בציוד טכנולוגי מתקדם, כמו שואבים עוצמתיים לאבק ונוזלים. גם חומרי הניקוי צריכים להיות מותאמים לסוג השטיח וחשוב לבחור בחומרים שמנקים בצורה יעילה, מבלי לפגוע בסיבי השטיח. רק כך אפשר להשיג מראה של שטיח נקי וחדש.
במשרדים בהם יש שטיחים, כדאי לשאוב אבק באופן קבוע בסופו של כל יום העבודה, ואת הניקיון הרציני לבצע אחת לתקופה, לפי הצורך ומספר השטיחים ואז כמובן שמפעילים את השואבים המקצועיים רק לאחר סיום שעות העבודה, כדי לא להפריע. בבתים פרטיים, אפשר לשמור על השטיחים באמצעות שואב אבק רגיל ביום יום ולהזמין את שירותי הניקוי המקצועיים פעם או פעמיים בשנה, כאשר משפחות רבות בוחרות לעשות זאת לפני ראש השנה ופסח.
ניקוי שטיחים בצורה טובה, מזמינים רק מחברה מקצועית המגיעה עם כל הציוד והחומרים הנדרשים.

ניקוי שטיחים :
חברתנו מנקה את השטיחים בכמה שלבים ולחברתנו ידע רב בחומרי הניקיון לניקוי שטיח בצורה הכי טובה תוך כדי שמירה על סיב השטיח
שלב ראשון :
שאיבת אבק מהשטיח ע"י שואב אבק חזק מאוד לשאיבת כל הלכלוך
שלב שני :
ניקיו השטיח עם מכונת קרצוף וחומרי ניקיון מתקדמים להוצאת כל הכתמים .
שלב שלישי :
שאיבת כל הלכלוך ע"י שואב מים .

בואו נדבר:

עשוי לעניין אותך בנוסף:

ניקיון משרדים בתל אביב

שירות מקצועי שמשדרג את סביבת העבודה בתל אביב , המרכז התעסוקתי של ישראל, משרדים מהווים ברירת המחדל לבניית עסקים ולשם הצלחתם. עם התפתחות העסקים והשקעות

קרא עוד »
חברת ניקיון בירושלים

לקבלת הצעת מחיר: