חברת ניקיון בירושלים

ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ על ידי חברת ריפרש

קבוצת ריפרש מתמחה בניקיון לאחר שיפוץ, בדגש על שירות אמין, עובדים מסורים שעברו הכשרה ארוכת טווח, התנהלות ישירה מול הבעלים של החברה ועוד המון יתרונות ייחודים בעבודה איתנו. 
אנחנו יודעים כמה זה קשה ומרכז לבחור חברת ניקיון אמינה המציעה ניקיון בתים לאחר שיפוץ, מסורה וכזו שעומדת ביעדים, לכן במידה ואתם מבצעים ניקיון דירה לאחר שיפוץ –  חשוב שתקראו את הדברים הבאים:

 

ניקיון לאחר שיפוץ של רשת femina

ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ היכן ניתן לקבל את שירותנו?

משרדים

נקיון לאחר שיפוץ למשרדים

עסקים

נקיון לאחר שיפוץ לעסקים גדולים

דירות

נקיון לאחר שיפוץ בבית

שאלות ותשובות

ניקוי יסודי של שאריות בניה, ניקוי רצפות, חלונות, תריסים, פאנלים, שקעים ומפסקים, גופי תאורה וכלים סניטריים, ניקיון של טיח וצבע, ניקוי ושאיבת נסורת. 

אנחנו מקפידים על בחירת אנשים איכותיים שינקו עבורכם ויעשו זאת בחריצות, על מנת שהלקוחות שלנו יהיו שבעי רצון. צוות העובדים שלנו מורכב מאנשים מקצועיים ואיכותיים, בעלי ותק בתחום שעובדים איתנו זמן רב. 

הכל תלוי בגודל הנכס. אנחנו נעשה את מירב המאמצים לסיים את הניקיון עוד לפני הדד ליין שנציב מולכם, כדי לא לבזבז לכם זמן יקר של חוסר נוחות מחוץ לביתכם.

אצלנו ישנה ישנה חשיבות עליונה לבחירת חומרי הנקיון שאנו משתמשים בהם, וגם לאופן השימוש בהם. אנחנו משתמשים אך ורק בחומרי הניקיון האיכותיים והמקצועיים ביותר, כמו גם עושים שימוש בחומרים רק לצורך לו נועדו. 

חברת ניקיון בירושלים

לקבלת הצעת מחיר: