חברת ניקיון בירושלים

נקיון אקולוגי

שיטת נקיון ירוקה ובריאה, ריפרש הינה אחת החברות הבודדות בישראל שמקפידה על שילוב השיטה של ניקוי אקולוגי ירוק ובריא עם חומרי ניקוי אקולוגיים ברמה הגבוהה ביותר.
מוזמנים לקרוא על השיטה קצת יותר

ניקיון ירוק:

הוא יעיל, חסכוני ותורם לאיכות החיים של כולנו. כמה מילים על שיטת הניקיון הירוקה.

אין כמו ריח הניקיון העומד בחלל הבית או במשרד. למקום נקי ומצוחצח יש את היכולת למלא אותנו באנרגיות חיוביות וליצור תחושה נינוחה ורגועה. החיסרון היחיד בניקיון זו הפגיעה באיכות הסביבה, הנובעת בעיקר משימוש בחומרים מזהמים ורעילים. חומרים אלו פוגעים בצמחייה, בבעלי חיים וגם במקורות המים ובאוויר שאנחנו נושמים. מסתבר שיש לזה פתרון.
לשמור על ניקיון בלי לפגוע בסביבה

בשנים האחרונות המודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה הולכת וגוברת, ובכל תחומי החיים העולם מתקדם לכיוון פיתוח שיטות מתאימות, שיפחיתו את הפגיעה בזיהום האוויר והסביבה. רואים את זה בתחומי הבנייה, ההדברה, המחזור וגם בתחום הניקיון. כיום אפשר לנקות כל מקום בצורה יעילה וטובה, תוך שימוש באמצעים המפחיתים את הפגיעה בסביבה או מונעים פגיעה בצורה מוחלטת. לשיטת הניקיון שמפחיתה את הפגיעה בסביבה קוראים ניקיון ירוק. ניקיון ירוק בנוי על 3 עקרונות:

1. חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה 
חומרים אלו מבוססים על מרכיבים טבעיים או כימיקלים עדינים שאינם מזהמים והם יעילים בדיוק כמו חומרי ניקוי המכילים כימיקליים חזקים. מלבד חומרים ירוקים לניקוי כללי אפשר למצוא גם חומרי ניקיון ירוקים להסרת שומנים, אבנית וגם חלודה.

2. אביזרי ניקוי מתכלים ופסולת:
מבטלים לגמרי את השימוש במוצרי ניקוי חד פעמיים ובמקום זה עוברים לניקוי באמצעות סמרטוטים ומטליות רב פעמיים, העשויים מחומרים מתכלים. בנוסף, את ריקון האשפה והפסולת משליכים למתקנים ייעודיים לפי כללי המחזור. בקבוקים ואריזות קרטון למכלים ייעודיים ואת שאר האשפה מפרידים לאשפה רטובה ואשפה יבשה.

3. שימוש חסכוני במים
ביצוע משימות הניקיון השונות מבלי לבזבז כמויות גדולות של מים, ובמידה ואפשר להשתמש באותם מים שוב ושוב. חברת ניקיון העובדת בשיטה זו, מדריכה את עובדיה כיצד לחסוך במים במהלך הניקיון ומציידת אותם בחומרי ניקיון ירוקים מיוחדים, שאינם פוגעים בסביבה. ואם חששתם מרמת ניקיון ירודה, אתם יכולים להירגע. כאשר ניקיון ירוק מבוצע על ידי חברת ניקיון מקצועית, לא תוכלו להרגיש בהבדל בין חדר שנוקה בשיטה הירוקה לחדר שנוקה בשיטה קונבנציונאלית, עם חומרים רעילים.

בשיטת הניקיון הירוק, אפשר להגיע לתוצאות מעולות ולהפוך כל מקום לנקי ומבריק, תוך דאגה לאיכות החיים של כולנו.

עלה
חברת ניקיון בירושלים

לקבלת הצעת מחיר: